Het is al wat weken geleden, dus weer eens tijd voor een tussenstand in onze topscorerslijst. Veel werd er niet gespeeld in de afgelopen weken, slechts vier wedstrijden. Maar we hebben wel goed nieuws, want die wedstrijden werden wel alle vier gewonnen! En naast die 12 punten werden ook nog eens 16 goals gemaakt.
Twee weken geleden speelde alleen Seroos 3. Ondanks dat alle teams vrij waren, was het toch een strijd om een team op de been te krijgen en zo begon het 3e de wedstrijd met meer supporters (3) op de bank dan wisselspelers (0). Het 3e speelde tegen RCS 3 dat volop in de race was voor het kampioenschap, met oud-keeper Jordi als één van de dragende spelers op het middenveld. Lang ging de wedstrijd gelijk op en waren er weinig kansen. Het was dan ook geen toeval dat de 1-0 van RCS tot stand kwam uit een voorzet die per ongeluk binnenwaaide.
Het laatste kwartier van de wedstrijd ging het 3e steeds meer drukken, onder leiding van de constant inschuivende centrale verdediger Jasper. Die soms doorschoof tot in de andere 16. Uiteindelijk was het Oktaj die één minuut voor tijd de bal in de 16 kreeg aangespeeld, ijskoud bleef, zijn man uitkapte en binnenschoot. In de vorige update werd hij nog uitgeroepen tot man van de week, maar dat heeft hem niet van de leg gebracht. Want doordeweeks had hij ook in een oefenwedstrijd bij het eerste gescoord. en als je in één week bij Seroos 1, 2 en 3 scoort ben je een grote.
Langs de kant werd het punt al gevierd, maar niet door de spelers op het veld; die wilden duidelijk meer. Want nog geen 15 seconden na de aftrap stond die andere centrale verdediger Raoul opeens in de andere 16 klaar om binnen te schieten, maar die bal kwma niet aan. Een minuut later kwam een steekbal wel aan bij Jur. Die bleef ook ijzig kalm in de 16, legde de bal nog een keer goed en schoof beheerst binnen, 1-2! Vrijwel direct daarna werd er afgefloten waardoor Seroos 3 (met dank aan Seroos 4 en 5) in de laatste twee minuten de zege nog pakte.
Afgelopen weekend waren er twee wedstrijden, waaronder de belangrijke wedstrijd van Seroos 1 tegen GPC. Een wedstrijd die heel belangrijk was om afstand te nemen van een nacompetitieplaats. Soepel ging het niet, aangezien het hoofdveld werd afgekeurd en de wedstrijd drie kwartier later begon op het kunstgras.
Seroos begon wel goed en kreeg via Alex een grote kans, die de keeper nog redde. Even later kreeg Alex weer een kans, die belandde op de paal. Maar de meegelopen Lars wist de bal daarna alsnog binnen te schieten en voor de terechte 0-1 te zorgen.
Daarna viel Seroos terug en bleek GPC genoeg spelers te hebben die prima op kunstgras uit de voeten kunnen. Met grote dank aan keeper Tygo werd de rust uiteindelijk met een voorsprong bereikt.
Na rust bleef de wedstrijd op en neer gaan en zagen we vooral veel balverlies en omschakelmomenten. Uiteindelijk kreeg Alex de bal van een GPC-verdediger mee na goed druk zetten van Bjarne en omspeelde hij de keeper, 2-0. En vlak voor tijd wist Wessel (eindelijk) zijn eerste van het seizoen binnen te schieten.
In de absolute slotfase maakte GPC nog de 1-3, met toch een speciale vermelding voor de assist van Davy van Geersdaele. Ruim een maand terug speelde hij nog tegen Seroos 3 (en verloor), maar bij zijn rentree in GPC 1 (na 10 jaar op lager niveau) liet hij toch zien nog een prima steekbal te hebben. Mogelijk kan Bennet teamgenoot Jeffry nog wat tips geven hoe hij hem het beste kan verdedigen, hij wist een maand terug namelijk wel de nul te houden.
Ook Seroos 2 kwam in actie, tegen Halsteren 2. Een ploeg die lang bovenin meedraaide terwijl Seroos streed tegen de nacompetitieplaatsen voor degradatie. Maar enkele maanden later is dat volledig omgedraaid. Halsteren is afgezakt naar de middenmoot terwijl Seroos 2 een goede kans maakt op de nacompetitie om promotie.
Wat er precies ie gebeurt bij Halsteren is ons niet bekend, maar dat probleem is in ieder geval nog niet opgelost. Want als snel stond Seroos op een 2-0 voorsprong en was de wedstrijd gespeeld. En daardoor kon Seroos aan het doelsaldo werken. Want ondanks dat ze op een knappe 3e plaats staan, was het doelsaldo 37-37, oftewel precies 0. Na deze wedstrijd is het +8. De trainer van Halsteren haalde alles uit de kast en probeerde Adrie na te doen om te zien of hij tot betere inzichten kwam, maar ook dit hielp niet.
Sam wist twee keer te scoren en bracht zijn totaal op 7 goals dit seizoen. Jannick maakte zijn 4e van dit seizoen en Halsteren zelf scoorde ook, de eerste eigen goal die het tweede dit seizoen mee krijgt. Ook Peter wist te scoren en daarmee komt de man die een paar jaar terug nog de Marvin Etsburg Trofee won, op maar liefst 7 goals. Uiteindelijk mocht invaller Dion in de slotfase nog een penalty nemen en uiteraard schoot hij deze onberispelijk binnen.
De Dames sloten de week af op woensdag. Zij traden aan tegen FC Dauwendaele VR1, een ploeg die slechts 2 plaatsen onder hen staat. Maar de Dames waren heer en meester en wonnen de wedstrijd uiteindelijk terecht met 3-0. Lotte scoorde weer eens en maakte haar 14e van dit seizoen. Nicky maakte haar 5e van het seizoen en Xaviera haar 3e. Hierdoor blijven de Dames in de race voor plek 2.
Dan is er één speler nog niet genoemd. En dat is een speler die toch regelmatig scoort, maar in de lijst vaker wordt genoemd om zijn gemiste kansen. Met name de 1 op 1 kansen met de keeper willen nogal eens misgaan en het rouwen daarom is zo mooi, dat dit soms de boventoon voert. Daardoor vergeten we weleens hoe een goede voetballer dit is, dus dat willen we deze week even rechtzetten.
Want we hebben het over een buitenspeler die alleen met zijn snelheid en diepgang al zoveel dreiging heeft, dat hij een meerwaarde is voor elk team. Geen back die graag tegen hem speelt. Tel daarbij op dat hij dat hij elk seizoen 5 tot 10 keer scoort en aardig wat assists afgeeft en je vraagt je (bijna) af waarom hij niet in het eerste speelt.
Deze zaterdag scoorde hij twee keer en daarmee staat hij nu op 7 goals, daarmee heeft hij maar liefst 15% van de goals van Seroos 2 gemaakt. Een keurig aantal voor een buitenspeler. De speler van de week is niemand minder dan de altijd goedlachse Ruud Aarnoutse!
In de top van de lijst blijft Gijs natuurlijk aan kop, ook Mellanie staat redelijk stevig op plek twee. De derde plek van Tim komt wel steeds meer onder druk te staan. Want Lotte, Dion en Oktaj maakten hun 14e van het seizoen en staan nog maar 1 goal achter. Daarachter loeren ook Bernado en Jur nog op plek 3 met 13 goals.
Morgen hebben we 6 seniorenwedstrijden, want de tegenstander van Seroos 6 komt voor de zoveelste week op rij niet opdagen. Veel succes allemaal!
Topscorerslijst VV Serooskerke t/m 03-05-2025 |
||||
Na 24 speelrondes |
||||
Naam | Elftal | Deze week | Totaal | |
1 | Gijs Zoutewelle | 3e/6e | 36 | |
2 | Mellanie Paauwe | VR1 | 18 | |
3 | Tim Nieuwenhuis | 5e | 15 | |
4 | Lotte van der Ven | VR1 | 1 | 14 |
5 | Dion Riemens | 2e/3e/4e/6e | 1 | 14 |
6 | Oktaj Hasanov | 2e/3e | 1 | 14 |
7 | Bernado Wattel | 6e | 13 | |
8 | Jur Dekker | 3e/5e | 1 | 13 |
9 | Ruben van de Broeke | 5e | 11 | |
10 | Jasper Wilderom | 4e | 11 | |
11 | Niels Snoep | 5e | 11 | |
12 | Justin Bostelaar | 3e/4e | 10 | |
13 | Jestin Mesu | 3e/4e/6e | 9 | |
14 | Arnold Schreij | 6e | 7 | |
15 | Marijn van der Ven | 5e | 7 | |
16 | Rens Dieleman | 5e | 7 | |
17 | Peter Gideonse | 2e/3e/5e | 1 | 7 |
18 | Alex Jobse | 1e | 1 | 7 |
19 | Sam Boone | 1e/2e | 2 | 7 |
20 | Ruud Aarnoutse | 2e | 2 | 7 |
21 | Judith Poppe | VR1 | 6 | |
22 | Kyra van het Westende | VR1 | 6 | |
23 | Maikel Simonse | 2e | 6 | |
24 | Jordy Sinke | 1e | 5 | |
25 | Femke van de Putte | VR1 | 5 | |
26 | Bert Francke | 2e/3e | 5 | |
27 | Lars Overweel | 1e | 1 | 5 |
28 | Nicky Ovaa | VR1 | 1 | 5 |
29 | Melvin Poppe | 4e | 4 | |
30 | Beaudoin Haeck | 1e | 4 | |
31 | Patrick van de Putte | 6e | 4 | |
32 | Teun Dingemanse | 5e | 4 | |
33 | Jordi van Schaik | 2e | 4 | |
34 | Wilko Louwerse | 6e | 4 | |
35 | Esmay van Kerkvoort | VR1 | 4 | |
36 | Eazan Haj Mahmoud | 3e/4e | 4 | |
37 | Jannick Wondergem | 2e/3e | 1 | 4 |
38 | Aron Wattel | 1e | 3 | |
39 | Sabine Reijnierse | VR1 | 3 | |
40 | Robert Jan Buijze | 4e/6e | 3 | |
41 | Xaviera Denevers | VR1 | 1 | 3 |
42 | Alex de Visser | 6e | 2 | |
43 | Maurice de Landmeter | 6e | 2 | |
44 | Maurice Joosse | 5e | 2 | |
45 | Thomas Wattel | 1e/2e | 2 | |
46 | Sil Riemens | 1e | 2 | |
47 | Simon van de Broeke | 4e | 2 | |
48 | Bow van der Weijde | 4e/5e | 2 | |
49 | Niek Gideonse | 4e | 2 | |
50 | Jelle van Peene | 3e/5e | 2 | |
51 | Luuk Geldof | 1e/2e | 2 | |
52 | Joost Dingemanse | 5e | 2 | |
53 | David Wouters | 5e | 2 | |
54 | Ivo Besuijen | 6e | 2 | |
55 | Kjell Murre | 3e | 2 | |
56 | Bart Boogaard | 3e | 2 | |
57 | Roy de Visser | 2e | 2 | |
58 | Jan Peter van de Putte | 6e | 2 | |
59 | Ruben Hollemans | 1e | 2 | |
60 | Wiljan Jobse | 4e | 2 | |
61 | Dominic Cepero | 1e | 1 | |
62 | Mathijs Fincke | 6e | 1 | |
63 | Hans van der Schoor | 4e | 1 | |
64 | Tom Breedijk | 6e | 1 | |
65 | Jestin Mesu | 3e | 1 | |
66 | Ramon Dekker | 3e | 1 | |
67 | Jeffry Poppe | 4e | 1 | |
68 | Angeline Verhage | VR1 | 1 | |
69 | Olivier Eshuis | 5e | 1 | |
70 | Marcel Christiaanse | 6e | 1 | |
71 | Tjeerd Maljaars | 6e | 1 | |
72 | Martin Wisse | 6e | 1 | |
73 | Tom de Bruijn | 2e | 1 | |
74 | Jeffrey Koets | 1e | 1 | |
75 | Raoul Smulders | 5e | 1 | |
76 | Steven Aarnoutse | 4e | 1 | |
77 | Yorick Lauret | 4e | 1 | |
78 | Lotte Provoost | VR1 | 1 | |
79 | Simone Walhout | VR1 | 1 | |
80 | Robert Jan Zweedijk | 6e | 1 | |
81 | Marijn Koole | 6e | 1 | |
82 | Marijn Riemens | 5e | 1 | |
83 | Djangko Besuijen | 2e | 1 | |
84 | Adriaan Wattel | 6e | 1 | |
85 | Jurre Kreft | 6e | 1 | |
86 | Wessel Overbeeke | 1e | 1 | 1 |
87 | Frank Rooze | 6e | 1 | |
88 | Eigen doelpunt tegenstander | VR 1/2e/3e/6e | 1 | 7 |
Totaal: | 16 | 401 | ||
Voorgaande winnaars: | ||||
2005/2006; Eric Koopmans (35) | ||||
2006/2007: Andre Brouwer | ||||
2007/2008: Robin Vos (24) | ||||
2011/2012: Gertjan Gideonse/Melvin Poppe (21) | ||||
2012/2013: Aron Koster (19) | ||||
2013/2014: Melissa Sipma (30) | ||||
2014/2015: Adriaan Wattel (19) | ||||
2015/2016: Aron Wattel (23) | ||||
2016/2017: Gijs Zoutewelle (23) | ||||
2017/2018: Jeroen Geerse (55) | ||||
2018/2019: Gijs Zoutewelle (24) | ||||
2019/2020: Gijs Zoutewelle (17)* | ||||
2021/2022: Gijs Zoutewelle (28) | ||||
2022/2023: Mellanie Paauwe (33) | ||||
2023/2024: Mellanie Paauwe (30) |