Na twee weken wordt het weer tijd voor een update. In deze twee weken werden zes seniorenwedstrijden gespeeld. Het vierde speelde twee keer en Seroos 2 en de Dames kwamen niet in actie. In totaal werden er twaalf punten behaald en er werd zeventien keer gescoord.
En een aanzienlijk deels van deze goals werd gemaakt door Serooskerke 1. De wedstrijd was weliswaar niet groots, maar de uitslag wel. In de eerste helft was het Bjarne die een afvallende bal rustig binnenschoof. Hij maakte daarmee zijn vijfde goal van dit seizoen en kan zijn record van zeven goals nog altijd verbreken.
Na rust maakte WIK ’57 zowaar gelijk, maar al snel was het topscorer Oktaj die Seroos weer op voorsprong zette. Het waren daarna de invallers die in het laatste kwartier het verschil maakten. Eerst maakte Sam zijn zesde van het seizoen en daarna was het aan de mannen die dit seizoen geplaagd werden door blessures. Want Sil en Tom maakten in de slotfase hun eerste van dit seizoen.
Seroos 3 speelde een topper tegen nummer drie Apollo ’69 3. Bij winst zou Seroos 3 koploper blijven zou Apollo op vijf punten achterstand worden gezet. En Seroos had blijkbaar geen last van zenuwen, want ze wisten overtuigend te winnen. Bart heeft zijn topvorm weer op tijd teruggevonden en maakte alweer zijn zesde van het seizoen. Ook Denvy wist te scoren en zo gaat het derde zich opmaken voor nog vier belangrijke wedstrijden.
Seroos 4 speelde zelfs twee wedstrijden. Vorige week werd Jong Ambon aan de zegekar gebonden maar afgelopen weekend wisten ze niet te winnen van Bevelanders 2. Wat overigens geen schande is, want dat is de koploper. Het betekent wel het einde van de kampioenskansen van Seroos 4 zo lijkt het.
Waar Pedro Wilderom afgelopen weekend de grote winnaar was namens Bevelanders, was het de week ervoor Jasper Wilderom die belangrijk was. Na de winterstop is hij weer gaan scoren en ondertussen staat hij op vijf goals. De (door ons opgelegde) doelstelling van tien goals is nog steeds haalbaar. De andere doelpuntenmaker in die wedstrijd heeft de dubbele cijfers al bijna bereikt. Wiljan Jobse scoorde namelijk weer en staat nu op negen goals, wat een wonderlijk seizoen beleeft hij toch.
Seroos 5 speelde de topper tegen FC de Westhoek ’20 3. En precies in dat weekend besloten een aantal dragende spelers dat het een prima plan was om een vrijgezellenfeest te houden. Na een week stress wist Jelle wel een prima team op de been te brengen, maar het bleek niet genoeg voor punten. Want er werd helaas met 3-0 verloren.
Seroos 6 mocht afreizen naar Middelburg en speelde daar tegen ZM 5. Makkelijk ging het niet, maar gewonnen werd er wel. Ze kwamen voor via Bernado, de verslaggever ter plaatse tekende het volgende op: “1-0 van Do was een streep op randje 16 keihard onderkant lat, de keeper hoorde alleen gezoem waarschijnlijk”.
ZM kwam daarna weer op gelijke hoogte maar dan is er altijd nog het grote wapen van Seroos 6, Gijs. Na een dieptepass kon hij alleen op de keeper af en hij ronde af met een stift over de keeper heen. Even later kopte hij een corner binnen en besliste hij de wedstrijd definitief.
Overigens leerden we na deze wedstrijd ook een nieuwe term: de perfecte assist hattrick. We hadden er nog nooit van gehoord, maar de redenatie klopt. Alle drie de assists kwamen namelijk van Boyd af. De eerste kopte hij naar Bernado, de tweede legde hij met links achter de verdediging en hij nam de corner die werd binnengekopt met zijn rechts. Bij deze is Boyd de allereerste die in deze lijst die geroemd mag worden om een perfecte assist hattrick!
En dan hebben we één speler nog niet genoemd. En dat is een speler die dit seizoen al een keer speler van de week was. En de kans is dan erg klein dat je daarna nog een keer wordt uitverkozen, behalve als je daar heel erg veel aanleiding voor geeft. En dat was in de afgelopen weken zeker het geval.
Wat hij scoorde twee weken op rij. En ook niet weinig, want in twee wedstrijden maakte hij maar liefst zes goals. En dat waren allemaal belangrijke goals die ook nog wat mijlpalen opleverden waaronder een evenaring van een record dat al op zijn naam stond.
Twee weken terug scoorde hij namelijk twee keer voor Seroos 4 en daarmee heeft hij dit seizoen voor vier verschillende teams gescoord. Iets wat vorig jaar voor het eerst ooit gebeurde, ook door hem.
Afgelopen week speelde hij met het derde mee in de topper tegen Apollo. En daar was hij van enorme waarde met een hattrick in deze topper. Want doelpunten maken als het er om gaat, daar draait het om. We hebben het al vaker gezegd, hij is de meest dodelijke afmaker in de zestien. En dat merkte leider Steven ook toen hij Dion mee terugriep toen ze een corner tegen kregen. Apollo legde die corner bij hem in de buurt neer en ook in eigen 16 twijfelde hij geen moment en knalde hij de bal onhoudbaar achter Jens.
Met vijf goals, een evenaring van een record en een overtuigende eigen goal was het Dion Riemens die de afgelopen weken zonder twijfel de meest opvallende en belangrijke speler was!
In de top van de lijst staat Gijs nu 43 goals en Dion volgt met 26 goals. De strijd om plek drie is nog altijd spannend, maar de spelers daar kwamen niet in actie of wisten niet te scoren.
Morgen staan er zes wedstrijden op het programma, want de tegenstander van Seroos 5 heeft afgebeld. Veel succes allen!
|
Topscorerslijst VV Serooskerke t/m 11-04-2026 |
||||
|
Na 20 speelrondes |
||||
| Naam | Elftal | Deze week | Totaal | |
| 1 | Gijs Zoutewelle | 4e/6e | 2 | 43 |
| 2 | Dion Riemens | 2e/3e/4e/6e | 5 | 26 |
| 3 | Arnold Schreij | 6e | 15 | |
| 4 | Lotte van de Ven | VR1 | 14 | |
| 5 | Ruud van Driessche | 6e | 13 | |
| 6 | Niels Snoep | 5e/6e | 12 | |
| 7 | Jestin Mesu | 3e/4e/6e | 10 | |
| 8 | Mellanie Paauwe | VR1 | 9 | |
| 9 | Wiljan Jobse | 4e/6e | 1 | 9 |
| 10 | Oktaj Hasanov | 1e/2e | 1 | 8 |
| 11 | Bert Francke | 2e/3e | 7 | |
| 12 | Jannick Wondergem | 2e/3e | 6 | |
| 13 | Tim Nieuwenhuis | 5e | 6 | |
| 14 | Bart Boogaart | 2e/3e | 1 | 6 |
| 15 | Sam Boone | 1e/2e | 1 | 6 |
| 16 | Ruben van de Broeke | 5e | 5 | |
| 17 | Joost Dingemanse | 4e/5e | 5 | |
| 18 | Patrick van de Putte | 6e | 5 | |
| 19 | Melvin Poppe | 3e/4e | 5 | |
| 20 | Frank Rooze | 6e | 5 | |
| 21 | Bernado Wattel | 6e | 1 | 5 |
| 22 | Bjarne Murre | 1e | 1 | 5 |
| 23 | Denvy Mesu | 2e/3e/6e | 1 | 5 |
| 24 | Jasper Wilderom | 4e/6e | 1 | 5 |
| 25 | Robert Jan Buijze | 4e/6e | 4 | |
| 26 | Ruud Aarnoutse | 2e/4e | 4 | |
| 27 | Jordy Sinke | 1e | 4 | |
| 28 | Steven Aarnoutse | 3e | 4 | |
| 29 | Yoeri Meijer | 5e | 4 | |
| 30 | Jur Dekker | 5e | 3 | |
| 31 | Ruben Hollemans | 1e | 3 | |
| 32 | Djangko Besuijen | 2e | 3 | |
| 33 | Justin Bostelaar | 4e | 3 | |
| 34 | Alex de Visser | 6e | 3 | |
| 35 | Robbert Luijk | 3e | 2 | |
| 36 | Maikel Simonse | 2e | 2 | |
| 37 | Alex Jobse | 1e | 2 | |
| 38 | Martin Wisse | 6e | 2 | |
| 39 | Femke Geurts | VR1 | 2 | |
| 40 | Björn Breijer | 3e | 2 | |
| 41 | Rens Dieleman | 5e | 2 | |
| 42 | Roy de Visser | 3e | 2 | |
| 43 | Wessel Overbeeke | 1e | 2 | |
| 44 | Jorden Louwerse | 4e | 2 | |
| 45 | Marcel Christiaanse | 6e | 2 | |
| 46 | Tom Breedijk | 6e | 2 | |
| 47 | Maurice de Landmeter | 6e | 1 | |
| 48 | Ramon Meijer | 4e | 1 | |
| 49 | Thomas Wattel | 2e | 1 | |
| 50 | Jelle van Peene | 5e | 1 | |
| 51 | Bas Tramper | 6e | 1 | |
| 52 | Esther Arkesteijn | VR1 | 1 | |
| 53 | Ivana Sturm | VR1 | 1 | |
| 54 | Bjorn Francke | 3e | 1 | |
| 55 | Femke van de Putte | VR1 | 1 | |
| 56 | Ramon Dekker | 2e | 1 | |
| 57 | Peter Gideonse | 2e | 1 | |
| 58 | Jan Peter van de Putte | 6e | 1 | |
| 59 | Zaïd Haj Mahmoud | 4e | 1 | |
| 60 | Beaudoin Haeck | 3e | 1 | |
| 61 | Lars Overweel | 1e | 1 | |
| 62 | Raoul Smulders | 3e | 1 | |
| 63 | David Wouters | 5e | 1 | |
| 64 | Peter Francke | 3e | 1 | |
| 65 | Anthony Poppe | 6e | 1 | |
| 66 | Jeffry Poppe | 6e | 1 | |
| 67 | Lennart Dekker | 3e | 1 | |
| 68 | Boyd Riemens | 5e | 1 | |
| 69 | Tom de Bruijn | 1e | 1 | 1 |
| 70 | Sil Riemens | 1e | 1 | 1 |
| 71 | Luuk Geldof | 2e | 1 | |
| 72 | Eigen doelpunt tegenstander | 6e | 2 | |
| Totaal: | 17 | 321 | ||
| Voorgaande winnaars: | ||||
| 2005/2006; Eric Koopmans (35) | ||||
| 2006/2007: Andre Brouwer | ||||
| 2007/2008: Robin Vos (24) | ||||
| 2011/2012: Gertjan Gideonse/Melvin Poppe (21) | ||||
| 2012/2013: Aron Koster (19) | ||||
| 2013/2014: Melissa Sipma (30) | ||||
| 2014/2015: Adriaan Wattel (19) | ||||
| 2015/2016: Aron Wattel (23) | ||||
| 2016/2017: Gijs Zoutewelle (23) | ||||
| 2017/2018: Jeroen Geerse (55) | ||||
| 2018/2019: Gijs Zoutewelle (24) | ||||
| 2019/2020: Gijs Zoutewelle (17)* | ||||
| 2021/2022: Gijs Zoutewelle (28) | ||||
| 2022/2023: Mellanie Paauwe (33) | ||||
| 2023/2024: Mellanie Paauwe (30) | ||||
| 2024/2025: Gijs Zoutewelle (40) | ||||
