Gisteravond, dinsdag 8 februari, werd het mooie nieuws bekend dat Ruben Hollemans volgend seizoen terugkeert bij Serooskerke. Hij lichtte zijn terugkeer toe in de PZC:

Dat het een keer zou gebeuren, wist iedereen eigenlijk al. Ruben Hollemans (28) maakte er nooit een geheim van dat hij ooit bij Serooskerke wilde voetballen. Na dit seizoen voegt hij de daad bij het woord. 

Ruben verliet onze club, na enkele jaren jeugdvoetbal, om naar RBC te vertrekken. Daar maakte hij uiteindelijk zijn debuut in het betaalde voetbal. De verdedigende middenvelder verhuisde in 2011 naar NAC Breda waar hij twee seizoenen speelde. In 2013 verliet hij het betaalde voetbal en keerde terug bij Kloetinge. Na twee jaar Kloetinge en vervolgens zeven seizoenen bij Goes is het tijd om terug te keren! 

Ruben, welkom terug! 💙🤍