Hier zijn we weer, hopelijk voor de laatste keer met het coronaprotocol. We gaan weer terug naar ‘normaal’, zoals het er nu uitziet. Dat is super goed nieuws waar we erg blij mee zijn, zeker gezien de maatregelen die we kunnen laten varen. We kunnen vanaf zaterdag 19 februari 2022 weer ‘gewoon’ gebruik maken van ons clubhuis en kleedkamers, zij het die dag nog wel met controle op het Corona Toegangs Bewijs (CTB). De vaste zitplaatsen en de 1.5 meter komen te vervallen, maar het gebruiken van ons gezond verstand blijft! Vanaf donderdag 24 februari 2022 zal de kantine op donderdagavond weer open zijn en vanaf zaterdag 26 februari 2022 vervalt ook de controle op het CTB.

De belangrijkste punten die blijven bestaan:

• Was regelmatig en goed je handen.
• Heb je klachten? Blijf thuis!
• Niezen en hoesten doen we in de elleboogplooi.

Wij willen jullie allen hartelijk bedanken voor het geduld en begrip wat jullie hebben getoond de afgelopen periode. Uiteraard vragen wij nog wel je gezonde verstand te gebruiken en de bovenstaande regels in acht te blijven houden.

Bestuur VV Serooskerke