Hoewel er dit seizoen niet meer gevoetbald wordt op de velden, is de technische commissie van Seroos bezig om de selectie voor het seizoen 2020/21 samen te stellen. Sander Ouwerkerk en Jorn Southout zijn de eerste aanwinsten voor Serooskerke 1. Het duo is afkomstig van Zeelandia Middelburg, waarmee zij afgelopen seizoen actief waren in de 4e klasse. Beide spelers waren de afgelopen seizoenen vaste waardes in het elftal van Zeelandia Middelburg. Sander en Jorn komen bij Seroos een tweetal oude bekenden tegen, namelijk Dennis en Beaudoin. Sander is een 28-jarige centrale verdediger, die ook als verdedigende middenvelder uit de voeten kan. Jorn is een 26-jarige vleugelverdediger.

Wij heten Sander en Jorn van harte welkom bij onze vereniging en wensen hen veel plezier en succes bij Seroos. 

Daarnaast sluit ook Mees Koreman weer aan bij de selectie, na een jaar van afwezigheid wegens stage: welkom terug!

Tegenover de komst van deze drie spelers, staat het vertrek van Tiemen Suijk. Hij kiest ervoor om Seroos te verlaten en in zijn studentenstad Utrecht te blijven voetballen. Wij wensen Tiemen veel succes en bedanken hem voor zijn jaren in het blauw-wit!