Dit seizoen volgen verschillende trainers van onze SJO Serooskerke/Veere de cursus “Train de Trainer”. Het programma wordt aangeboden door Skills & Control. Aan de hand van verschillende bijeenkomsten op de vrijdagavond worden de trainers zowel in theorie als in praktijk uitgedaagd. Het programma is speciaal ontwikkeld voor trainers die hun vaardigheden willen verfijnen en hun kennis willen uitbreiden.

Daarnaast is er op vrijdagavond 10 februari een speciale bijeenkomst waar sportpsycholoog Thijs Rentier meer vertelt over mindset bij spelers en hoe je hier het beste mee kunt omgaan en inspelen als trainer.

Binnen de SJO bieden we onze trainers, leiders en coaches graag mogelijkheden tot persoonlijke ontwikkeling. Wil jij ook onderdeel zijn van onze jeugdafdeling? Neem dan contact op met iemand van de Jeugdcommissie.