Na de prachtige overwinning op Senegal belooft het a.s. vrijdag een groot feest te worden en wij hopen jullie natuurlijk allemaal te verwelkomen in de kantine. Wedstrijd begint om 17:00 uur, kantine geopend vanaf 15:00 uur. Tot dan!

Op vrijdag 25 november is het WK voetbal in volle gang en staat de 2e poulewedstrijd van het Nederlands elftal op het programma. We spelen dan tegen Ecuador om 17:00 uur. En wat is er nou gezelliger dan samen deze wedstrijd kijken op groot scherm in ons clubhuis! De kantine zal om 15:00 uur geopend worden om alvast een beetje op te warmen. Het zou natuurlijk leuk zijn als er zoveel mogelijk mensen komen kijken en we met een volle kantine kunnen genieten van onze Oranje Leeuwen. Vergeet dan ook niet om je oranje outfit aan te trekken. Hoe gekker hoe beter. Uiteraard gaat deze middag/avond gepaard met een gezellig muziekje en eventueel nog een hapje en een drankje. Het is mogelijk om aan de bar broodjes te bestellen voor of na de wedstrijd. (hamburger/frikandel en kroket). Hoe meer Oranjefans hoe meer vreugd en we gaan er een leuk feestje van maken! 

Tot vrijdag 25 november!