Zoals jullie allemaal vast al wel hebben gezien is er naast de 2 bestaande reclameborden op het hoofdveld een nieuw reclamedoek geplaatst van de firma Sinke schoenmode hier op Serooskerke. En in oktober 2022 zijn er 40 prachtige inloopshirts aangeschaft worden voor de 1e en 2e selectie van VV Serooskerke.

We kunnen wel stellen dat Sinke een belangrijke sponsor is. We zijn dan ook erg blij met hun bijdrage aan onze vereniging.

Sinke Schoenmode, gestart in 1904 en sinds 1991 aan de Torenstraat in Serooskerke gevestigd, is een gerenommeerd familiebedrijf dat in zijn meer dan 100-jarig bestaan nooit heeft stilgestaan om op de veranderende vraag van de klant in te spelen. In de regio staat het bedrijf bovendien bekend door zijn uitstekende prijs/kwaliteit verhouding.

Heeft u nieuwe schoenen voor uzelf of voor iemand uit uw gezin nodig denk dan ook eens aan onze sponsor. Neem eens een kijkje in de prachtige winkel in de Torenstraat.

Voor verdere informatie verwijzen ga je naar hun website: Sinke Schoenmode