Nadat al eerder bekend werd dat Wesley Visser ook volgend seizoen hoofdtrainer van Serooskerke 1 zal zijn, heeft de technische commissie ook de rest van de staf voor volgend seizoen kunnen vastleggen.

Assistent-trainer Pieter den Hollander, verzorger Jos Tuns, keeperstrainer Arold Versluijs, elftalleider Ruud Luteijn en assistent-scheidsrechter en materiaalman Han Wondergem maken ook volgend seizoen deel uit van de staf bij Serooskerke 1.

Bij de tweede selectie zijn ook trainer Adrie van Belzen en assistent-trainer Jacco Gideonse volgend seizoen actief. Dit betekent dat Serooskerke 2 weer onder leiding van Adrie zal staan en Serooskerke 3 van Jacco. Tot slot zijn Hans Francke en Robbie Holmes ook komend seizoen leider van van 2&3!

Geweldig nieuws voor de stabiliteit binnen onze vereniging. Allen van harte gefeliciteerd en hopelijk tot snel op de velden!